Mednarodna pomladna šola TFP

3.10.2024

Vabljeni na mednarodno pomladno šolo »Teach Future Proof«

Na Pedagoški fakulteti Univerze v Mariboru v sodelovanju z Univerzo Thomas More organiziramo mednarodno pomladno šolo »Teach Future Proof«. Prvi teden pomladne šole bo potekal v živo, in sicer od ponedeljka, 24. 2., do petka, 28. 2. 2025, na Univerzi Thomas More v Belgiji (kampus Turnhout). Drug del pomladne šole bo potekal na Pedagoški fakulteti Univerze v Mariboru ali na daljavo, in sicer do petka, 21. 3. 2025.

Študenti  boste pridobivali nova znanja, spretnosti in izkušnje na področju računalniškega mišljenja, igrifikacije, uporabe orodij umetne inteligence in drugih veščin 21. stoletja, ki jih potrebujejo bodoči učitelji in vzgojitelji.

Zakaj izbrati pomladno šolo »Teach Future Proof«?

• Aktualna vsebina: nova znanja s področja veščin 21. stoletja, ki jih je mogoče prenesti v prakso.
  • Poklicno in profesionalno mreženje: povezovanje z vrstniki in strokovnjaki z različnih področij, ki se ukvarjajo z vzgojo in izobraževanjem.
  • Medkulturno izobraževanje: izpopolnjevanje tujega jezika in spoznavanje novih krajev in kulture.
  • Družabne aktivnosti in potovanje: druženje, potovanje z letalom in zagotovitev zanimivega bivanja v Antwerpnu, Belgija.

Prijavite se povezavi: https://forms.office.com/e/Lz31mAGwNv.

Rok za prijavo je 30. 10. 2024, prijavijo se lahko študenti vseh študijskih programov UM PEF od 2. letnika naprej.

Število prostih mest je 30.*

Kontaktni osebi: Patricija Sedminek (patricija.sedminek1@um.si); Marta Licardo (marta.licardo@um.si)

*Če bo prijav več kot je prostih mest, bodo prednost imeli študenti z manj priložnostmi.