Programi

Izobraževanje za vrtce in osnovne šole

Spoštovana ravnateljica, spoštovani ravnatelj!

v okviru Centra za pedagoško izobraževanje in strokovno izpopolnjevanje Pedagoške fakultete UM ponujamo nabor kratkih, tematsko različnih izobraževanj, namenjenih profesionalnemu usposabljanju strokovnih delavcev v vrtcih in šolah. Med ponujenimi izobraževanji so tudi takšna, ki so primerna in zanimiva za starše in učence. Izobraževanja se izvajajo v vašem vzgojno-varstvenem zavodu. Za dogovor glede termina se obrnite na mag. Andrejo Žiško (e-naslov andreja.zisko@um.si; tel: 02/22 93 858), ki bo vaše želje uskladila z izvajalci izbranega izobraževanja. Navedena cena posameznih izobraževanj velja za zapisano število pedagoških ur, ki pa se lahko, v manjšem obsegu, tudi prilagodi vašim potrebam. V  tem primeru se prilagodi tudi cena izvedbe izbranega izobraževanja.

IZOBRAŽEVANJE ZA STROKOVNE DELAVCE VRTCEV IN OSNOVNIH ŠOL

IZOBRAŽEVANJE ZA STARŠE