Študijski obisk Tri institucije – tri države: promocija Erasmus + mobilnosti

• 21.10.2022
  • UM PEF, Koroška cesta 160, Maribor

Pedagoška fakulteta Univerze v Mariboru bo v tednu od 17. 10. 2022 do 21. 10. 2022 izvedla študijski obisk na Dunaj (Avstrija), v Prago (Češka) in v Sopron (Madžarska) za študente programa Predšolska vzgoja.

Študijskega obiska se bo lahko udeležilo največ 6 študentov. Pedagoška fakulteta bo sodelujočemu študentu sofinancirala stroške poti, bivanja in morebitnih vstopnin v skladu s programom v času trajanja obiska.

Če bomo prejeli več prijav, kot je prostih mest, bodo imeli prednost:

1. študentje, ki niso sodelovali v študijskem obisku na institucijo Thomas More junija 2022,
  2. študentje 3. letnika pred študenti 2. letnika študija, nato
  3. študentje 2. letnika pred študenti 1. letnika študija.

Če bo prejetih prijav študentov Predšolske vzgoje manj, kot je razpisanih mest, bomo k prijavi povabili tudi študente Razrednega pouka UM PEF.

Prijave sprejema predstojnica Znanstvenega inštituta UM PEF Jelena Krivograd na e-naslovu jelena.krivograd@um.si do 20. 9. 2022, kamor pošljete izpolnjen prijavni obrazec.

Osnutek programa.