30.1.2020 Avtor objave: Jasmina Škundrić

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je 24. 1. 2020 objavilo Javni razpis študijskih pomoči za subvencioniranje šolnin za nadaljnje izobraževanje strokovnih delavcev v študijskem letu 2019/20 – 2. del.

Na razpis se med drugim lahko prijavijo strokovni delavci, ki so zaposleni v vrtcih, osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom, šolah in zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami, glasbenih šolah, srednjih šolah, višjih strokovnih šolah, organizacijah za izobraževanje odraslih, dijaških domovih in v javnih zavodih, ki izvajajo vzgojno-izobraževalno delo v prilagojenem programu za predšolske otroke s posebnimi potrebami oziroma v posebnem programu vzgoje in izobraževanja otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami kot javno službo, vpisanih v razvid izvajalcev javnoveljavnih programov vzgoje in izobraževanja in so v študijskem letu 2019/20 vpisani v naslednja študijska programa oziroma program za izpopolnjevanje:

• študijski program za izpopolnjevanje iz zgodnjega učenja angleščine oziroma nemščine, Filozofska fakulteta in Pedagoška fakulteta Univerze v Mariboru,
  • pedagoško-andragoško izobraževanje, Pedagoška fakulteta Univerze v Mariboru.

Rok prijave: 14. 2. 2020 do 12. ure

Več o razpisu: https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/javni-razpis-studijskih-pomoci-za-subvencioniranje-solnin-za-nadaljnje-izobrazevanje-strokovnih-delavcev-v-studijskem-letu-20192020-2-del/