Otvoritev razstave študentov Oddelka za likovno umetnost PEF

VZROČNOST

Razstava del študentov Oddelka za likovno umetnost PEF UM

/// 3. december 2019 – 9. januar 2020 ///

Galerija Media Nox na Ta veseli dan kulture vabi na otvoritev razstave del študentov Oddelka za likovno umetnost Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru, ki bo v galeriji Media Nox v torek, 3. decembra 2019, ob 18. uri.

Razstavljajo:
Špela Ambrož, Emira Bečirovič, Nika Bizjak, Urška Bogar, Daša Bojc, Ajda Cerar, Sara Cetl, Katja Čepe, Zala Česnik, Nastja Florijančič, Špela Fridau, Valentina Gobec, Monika Goričan, Sara Irman Kolar, Klementina Jaklovič, Petra Knez, Donat Korez, Tjaša Korošec, Ariana Kuder, Martina Leskovec, Nadja Martinjak, Lea Matko, Tin Matuš, Lucija Meglič, Mihael Novak, Tjaša Ornik, Paula Perčić, Ajda Plohl, Talia Posel, Regina Potočnik, Eva Pirnat, Petra Preininger, Tina Rajnar, Kaja Sabol, Eva Svatina, Živa Simšič, Magdalena Sklepić, Melita Šalamun, Tina Širovnik, Saša Šižgorič, Katka Šoster, Tamara Šterlek, Darja Šupraha, Karmen Tacer, Urška Vočanec, Metka Vratar, Ana Zmrzlak, Nika Zore.

Mentorji:
Sandi Červek, Darko Golija, Samuel Grajfoner, Anka Krašna Kocijan, Polona Maher, Mojca Puncer, Oto Rimele, Petra Varl, Tanja Verlak, Dušan Zidar, Mojca Zlokarnik.

Kurator razstave je Janez Balažic.

Razstava bo na ogled do 9. januarja 2020.

Vljudno vabljeni!