Podelitev diplom diplomantom in magistrandom Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru

29.11.2022

V četrtek, 24. 11. 2022, je na Pedagoški fakulteti potekala slavnostna podelitev diplom diplomantom in magistrandom  Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru.

V treh terminih je bilo podeljenih kar 230 diplomskih listin, od tega 69 diplom o pridobljeni visokošolski strokovni izobrazbi prve stopnje, 82 diplom o pridobljeni univerzitetni izobrazbi prve stopnje in 79 diplom o pridobljeni magistrski izobrazbi druge stopnje.

Za kulturni program je ponovno poskrbel Mešani pevski zbor Oddelka za glasbo Pedagoške fakultete UM, pod vodstvom doc. Tadeje Vulc.

Vsem diplomantkam in diplomantom ter magistrandkam in magistrandom, ISKRENE ČESTITKE!