Vabilo za študente na 10. karierno tržnico

1.3.2023 Avtor objave: Sara K. Zver

Spoštovani študent/študentka!

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj v letu 2023 že desetič organizira dogodek, namenjen krepitvi sodelovanja študentov in diplomantov Univerze v Mariboru ter drugih mladih brezposelnih z delodajalci.

Vljudno vabljeni, da se udeležite našega dogodka z naslovom »10. karierna tržnica v živo«, ki bo organiziran od 17. do 21. aprila 2023 na Rektoratu Univerze v Mariboru. Udeležba je za vas brezplačna.

Vabilo z več informacijami o programu je v priponki tega sporočila in v njem je tudi povezava do spletne strani, kjer se lahko prijavite na posamezne dogodke.

Vabilo za študente na 10. karierno tržnico v živo.

V želji, da se boste odločili za udeležbo na naši 10. karierni tržnici v živo, vas lepo pozdravljamo.

Karierni center Univerze v Mariboru in Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Maribor in Ptuj