Obvestilo za študente Razrednega pouka in Predšolske vzgoje

V mesecu septembru, bo v nakupovalnem centru Europark v Mariboru potekala Evropska noč raziskovalcev. Osrednji dogodek bo potekal v petek, 24. 9. 2021, s pričetkom ob 9.00 uri in koncem ob 21:00 uri. Mimoidoči si bodo ogledovali našo stojnico (Pedagoške fakultete – kemijski eksperimenti z vsakdanjimi snovmi) ter praktično izvedli tudi kemijske poskuse, ki bodo namenjeni predšolskim otrokom in otrokom razrednega pouka. Na vas se obračam s prošnjo za pomoč pri sami izvedbi in razlagi otrokom in staršem. Terminsko bi bil posameznik prisoten 4 ure (9:00 – 13:00, 13:00 – 17:00, 17:00 – 21:00). Sprejeli bomo 9 študentov. V istem tednu bi se dobili v ponedeljek, 20.9.2021, da skupaj izvedemo poskuse, ki bi jih uporabili v petek in v četrtek pri pripravi stojnice in materiala. Delo, ki ga boste opravili, bo plačano preko študentske napotnice. Prosim, da se javite tisti, ki bi bili za to delo zainteresirani (pri večjem povpraševanju bodo imeli prednost tisti študentje, ki se bodo prijavili prej oz. imajo višje povprečje pri kemijskem predmetu iz naravoslovja).

Za več informacij ter prijavo na pomoč, pišite na elektronski naslov: marjeta.capl@um.si